نمایندگی dahua

نمایندگی dahua

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

نمایندگی dahua

داهوا تکنولوژی همیشه یک شرکت مشتری محور بوده ! این شرکت با سرمایه گذاری عظیم بر روی خلاقیت و نوآوری ، هدف خود مبنی بر ارائه محصولات راهبردی و راهکارهای مناسب برای همه لایه های بازار را دنبال می کند. خرسندی داهوا در خلق ارزش برای مشتریان خلاصه می شود. داهوا به واسطه ی سیستم جامع بازاریابی، فروش و خدمات ،تعهد خود به ارائه خدمات بهتر و پاسخگویی سریع تر به مشتریان را محقق می سازد.

دفتر مرکزی شرکت داهوا تکنولوژی

دفتر مرکزی شرکت داهوا تکنولوژی ، یک سازنده ی پیشگام در سطح جهانی و نیز تامین کننده ی راهکارهای نظارت تصویری در شهر هانگجو کشور چین واقع شده است. داهوا بیش از یک دهه است که خود را وقف تحقیق و توسعه در جهت پیشرفت تکنولوژی های موجود در راهکارهای نظارت تصویری نموده است. هر دو دسته محصولات نرم افزاری و سخت افزاری به صورت ماژولار با انعطاف پذیری بالا برای کاربری و پیکربندی های مختلف با قابلیت گسترش ساده در آینده طراحی شده اند.

سرمایه ثبت شده : 187 ملیون دلار آمریکا دارایی ناخالص : 705 ملیون دلار امریکا

تعداد پرسنل : 11000

1.93 میلیارد دلار آمریکا : درآمد فروش 2016

رشد سالیانه : % 32.26

رتبه جهانی

>مقام دوم در 50 شرکت برتر صنعت امنیت در رده بندی a&s بین المللی سال 2018

>مقام دوم در سهم بازار در صنعت نظارت تصویری براساس گزارش IHS در سال 2015

>مقام دوم و چهارم در سهم بازار برای DVR و دوربین های تحت شبکه

>برنده جایزه برتر برای دوربین های تحت شبکه

>برنده جایزه برتر برای دوربین و DVR در Secotechدر سال های پیاپی

شرکت داهوا

شرکت داهوا اهمیت زیادی برای بخش تحقیق و توسعه قائل می باشد و 10 درصد از فروش سالیانه خود را در این بخش سرمایه گذاری می کند. بیش از 5000 نفر کارشناس ارشد در بخش تحقیق و توسعه مشغول به کار هستند. ثمره تلاش این گروه در را میتوان در 800 اختراع ثبت شده و نیز 40 اختراع با حق امتیاز انحصاری مشاهده نمود.

 

تاکنون داهوا به شش تکنولوژی اصلی شامل پردازش تصویر ، ذخیره سازی ، هوشمند سازی ، شبکه ، پیشگیری و طراحی سخت افزاری یکپارچه دست یافته است.

 

تاکنون داهوا به شش تکنولوژی اصلی شامل پردازش تصویر ، ذخیره سازی ، هوشمند سازی ، شبکه ، پیشگیری و طراحی سخت افزاری یکپارچه دست یافته است.

فرآیند تولید بهینه

>تجهیزات SMT از زیمنس

> بازرسی نوری خودکار

سیستم سخت گیرانه کنترل کیفیت

> شش سیگما

> کنترل کیفیت قابل اطمینان

> فرآیند تولید سبز (سازگار با محیط زیست)

>گواهی نامه های جهانی ISO 9001/14001/18000/UL/FCC/CCC/RoHSو غیره

صنایع نظارتی به سرعت در حال پیشرفت هستند و گرایش بیشتری به راهکارهای هوشمند و یکپارچه پیدا می کنند. چشم انداز داهوا صرفا به همراهی با این روند خلاصه نشده و در پی جهت دهی و هدایت این روند می باشد.

داهوا تکنولوژی محصولات و راهکارهایی در نظارت تصویری، سیستم حمل و نقل هوشمند، خانه ی هوشمند و ... ارائه می کند. تلاش های مستمر این شرکت در بهبود سخت افزارها در کنار نرم افزارها علاوه بر تعامل سازنده با سایر پیشگامان این صنایع با هدف ارائه راهکارهای یکپارچه تر و تجربه کاربری ساده تر صورت می پذیرد.

 

داهوا از محصولات منطبق با سیستم های چند برندی حمایت می کند و فعالانه در کمیته های استاندارد سازی بین المللی مانندONVIF ، PSIAوHDcctv allianceبه منظور بهینه سازی منابع و فراهم آوری بیشترین میزان ارزش برای مشتریان و بهره برداران ، شرکت می کند.

دستاورد ها

محصولات داهوا تا به امروز به طور گسترده در زمینه های مختلفی از جمله بانکداری ، امنیت شهری ، صنایع انرژی ، مخابرات ، ساختمان های هوشمند و حمل و نقل هوشمند به کار گرفته شده اند. پروژه های بزرگ متعددی با استفاده از راهکارهای داهوا در سراسر جهان اجرا شده اند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  instagram 22     tegram     aparat  

 

توسعه الکترونیک سفیر

این شرکت با داشتن پرسنل متخصص در زمینه های مربوط به سیستم های ایمنی و امنیتی و هوشمند سازی انرژی ساختمان و شبکه های کامپیوتری و فیبر نوری به فعالیت مشغول می باشند که در چهار بخش اصلی به نام های نظارت و کنترل پروژه ، فنی و پروژها ، مرکز خدمات و پشتیبانی تقسیم شده است .