سامانه پلاک خوان سفیر

نرم افزار مدیریت پارکینگ سفیر یک ابزار قدرنمتد برای کنترل هوشمند ، خودکار و یکپارچه ورودی و خروجی های پارکینگ ها می باشد . که توانایی رصد ،ثبت ورودی ها بر اساس پلاک ، باز کردن راهبند بر اساس زمانبندی تعیین شده و … را با رابط کاربری بسیار ساده و در عین حال کارا فراهم میکند .

معرفی نرم افزار
نرم افزار مدیریت پارکینگ سفیر نرم افزاری بومی و فارسی برای مدیریت و کنترل ورودی و خروجی سازمانی است که از دقت عملکرد بالایی برخوردار است و در شرایط نوری مختلف به خوبی توانایی خواندن پلاک های مختلف را داراست . این نرم افزار قابلیت کنترل کامل راهبند را داشته و با توجه به سیاست تعیین
شده از سوی سازمان ورودی و خروجی سازمان را کنترل می کند .
نرم افزار برای مدیریت ورود و خروج امکان تعریف گروه ها و افراد مختلف را فراهم می سازد که ساعات مجاز برای ورود و خروج را برای افراد و گروه ها میتوان تعیین نمود . نرم افزار همچنین قابلیت گزارش گیری بر اساس فیلتر هایی که کاربر اعمال میکند را داراست . از ویژگی های دیگر نرم افزار رصد دربورودی و خروجی است . که امکان مشاهده آنلاین درب را به کاربران می دهد.

ویژگی های نرم افزار :
– قابلیت تعریف گروه های مختلف با زمانبندی هفتگی
– قبلیت تعریف افراد مختلف با زمانبندی هفتگی شخصی یا گروهی
– امکان بازکردن راهبند با استفاده از I/O module تحت شبکه
– تعیین سیاست باز شدن راهبند برای شرایط مختلف
– قابلیت باز کردن انواع راهبند ها
– تمامی تجهیزات جانبی نرم افزار تحت شبکه می باشد
– رابط کاربری بسیار ساده و فارسی
– دقت بسیار بالای پلاک خوانی
– پلاک خوانی بر اساس تصویربرداری رنگی و مادون قرمز
– قابلیت تنظیم ماسک برای قسمت هایی از تصویر که نباید از آنجا پلاک خوانده شود
– پلاک خوانی فقط در صورت حرکت در تصویر برای جلوگیری از ثبت تکراری پلاک اتومبیل پارک شده
– تعیین جهت اتومبیل )ورود و یا خروج(
– ذخیره تصویر پلاک علاوه بر متن پلاک برای اطمینان بیشتر
– مشاهده آنلاین درب های ورودی و خروجی
– جستجوی پیشرفته در پلاک های ثبت شده
– گزارش گیری بر اساس فیلتر و با فرمت های ) pdf, excel, xps )
– استفاده از پایگاه داده محلی که به صورت خوردکار نصب و آماده استفاده است
– اتصال به پایگاه داده های sql server تحت شبکه با جستجوی خودکار نرم افزار
– قابلیت watch dog برای راه اندازی مجدد قسمت هایی از نرم افزار که با دستگاه های جانبی در ارتباط هستند.
معرفی قسمت های مختلف نرم افزار :

بخش پخش زنده :
در قسمت پخش زنده کاربر می تواند وضعیت درب های ورودی و خروجی را مشاهده کرده و از آخرین پلاک ثبت شده در درب ورود و یا خروج و همچنین
تعداد ورودی ها و خروجی های آن روز اطلاع یابد .

بخش جستجو و گزارش گیری :
در این قسمت بر اساس مشخصات افراد ، پلاک ها ، وضعیت مجاز بودن ، تاریخ ورود و خروج و وضعیت ورود و یا خروج پلاک های ثبت شده را فیلتر کرد .
همچنین قابلیت جستجوی متنی در نتایج جستجو وجود دارد . با گزینه ذخیره هم امکان ذخیره گزارش در قالب های pdf, excel, xps وجود دارد .

بخش مدیریت کاربران :
در این قسمت امکان درج ، تغییر و حذف اعضای پارکینگ و همچنین مدیریت گروه های تعریف شده وجود دارد . امکان جستجو در کاربران نیز وجود دارد .
برای اضافه کردن کاربر مشخصات اصلی کاربر به همراه فیلد اختیاری عکس و توضیحات پر شده و ساعت های مجاز عبور و مرور کاربر به صورت شخصی یا گروهی تنظیم شده و کاربر اضافه می شود . همچنین در این قسمت امکان دسترسی به بخش مدیریت گروه ها نیز وجود دارد . همچنین در بخش مدیریت گروه ها امکان ایجاد ، تغییر و حذف گروه های مختلف با زمانبندی های مختلف می باشد .

بخش تنظیمات :
در این بخش تنظیمات مربوط به اتصال به دستگاه های جانبی مثل دوربین ، راهبند و تنظیمات ذخیره سازی و اتصال به پایگاه داده وجود دارد . در قسمت تنظیمات دوربین تنظیمات اتصال بر اساس آدرس ip ، تنظیمات پلاک خوانی با توجه به محل نصب دوربین و دوربین استفاده شده و همچنین تنظیم ماسک برای پلاک خوانی انجام می شود .

در قسمت تنظیمات پایگاه داده وضعیت اتصال به پایگاه داده و همچنین اتصال به پایگاه داده های موجود ، وجود دارد . نرم افزار به صورت اتوماتیک تمامی پایگاه داده های موجود در شبکه و پایگاه داده های محلی را لیست میکند و با انجام تنظیمات اتصال امکان ایجاد پایگاه داده نرم افزار به صورت خودکار بر روی آن سرویس دهنده پایگاه داده میسر است . همچین در صورت مشکل امکان اتصال دستی به پایگاه داده نیز وجود دارد.

در قسمت تنظیمات اتصال به راهبند ، تنظیمات مربوط به اتصال به I/O Module تحت شبکه برای کنترل انواع راهبند وجود دارد . وضعیت اتصال به راهبند نیز در این قسمت قابل مشاهده است و حتی به صورت دستی می توان راهبند را باز کرد . در قسمت پایین هم سیاست باز شدن راهبند را می توان تعیین کرد . نوع درب ورودی و خروجی را هم در بالای صفحه برای تشخیص ورود و خروج قابل تنظیم است .برای اتصال آدرس ip و پورت مربوط به ماژول را باید وارد کرد .

سخت افزار ها و دستگاه های جانبی :
دو عدد دوربین تحت شبکه برای کنترل ورودی و خروجی
برای اتصال به راهبند های مختلف از یک I/O Module تحت شبکه استفاده می شود .

دوربین پلاک خوان :

جهت کنترل ورود و خروج به مجتمع ، ثبت پلاک های عبوری همچنین کنترل راه بند بر اساس پلاک های مجاز و غیر مجاز در قسمت درب ورودی مجتمع یک دستگاه دوربین جهت ثبت ورود و یک دستگاه دوربین جهت ثبت خروج در کنار درب ورودی مجتمع نصب می گردد .

کامپیوتر سرور سیستم پلاک خوان :

جهت انجام پردازش ، مدیریت اطلاعات و ذخیره اطلاعات در دیتا بیس یک دستگاه کامپیوتر در کنار درب ورودی نصب می گردد ، شایان ذکر است امکان جابجایی این سیستم در هر نقطه وجود دارد ولی بدلایل امنیتی و امکان قطع ارتباط دوربین ها با سرور بهتر است که در محل درب ورودی نصب گردد .

2 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
شرکت سفیر در خدمت شماست
ارسال پیام