چالش های مراکز نظامی

مراکز نظامی از جمله پادگان ها، انبارها، تاسیسات و مراکز تحقیقاتی و آزمایشی ارتش از مهمترین ارکان های یک کشور است. بواسطه حساسیت بالای این مراکز در صورت افشای اطلاعات و اسرار آنها یا نفوذ بیگانگان امنیت و استقلال یک کشور به خطر افتاده و موجب تحرکات نظامی دشمنان و انجام عملیات خرابکارانه میشود. از آنجا که در هر لحظه و مکان، امکان حملات متجاوزین و دشمنان به این مراکز وجود دارد، لذا پایش ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته را میطلبد.

با توجه به کلیدی بودن مراکز نظامی برای کشور عزیزمان و وابستگی شدید امنیت ملی به آن حفاظت از این مراکز میبایستی هم بصورت حضور اشخاص و هم استفاده از تجهیزات هوشمند انجام شود. امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و وجود ادوات نظامی مدرن جهت حمله به این مراکز حساس بعلاوه تربیت جاسوسان و متجاوزان، حضور نگهبانان به تنهایی جهت محافظت از این مراکز کافی نبوده. از جمله دلایل کافی نبودن نگهبانان به تنهایی جهت پایش و مراقبت این مراکز میتوان به خستگی، خطای انسانی، عدم امکان پایش لحظه به لحظه و پوشش تمامی نقاط اشاره نمود.

با توجه به مطالب گفته شده بکارگیری سیستم های هوشمند مراقبت و پایش پیرامونی نه تنها موجب کاهش حضور فیزیکی نگهبانان میشود و خطای آن ها را پوشش میدهد، بلکه اطمینان از عدم تجاوز متجاوزان به حداکثر رسیده و از آسیب های احتمالی به این مراکز میکاهد.

شرکت توسعه الکترونیک سفیر به عنوان یکی از شرکت های پیشرو و توانمند در امور مشاوره، طراحی، تامین، راه اندازی و آموزش بکارگیری از نوین ترین روش های مراقبت و حفاظت پیرامونی از جمله مراکز نظامی و انبارها، کاملترین پیشنهادات مهندسی خود در این زمینه را  معرفی و کلیه مدارک فنی جهت بررسی کاملتر را به شما تقدیم می دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
شرکت سفیر در خدمت شماست
ارسال پیام